Kölyöknevelő program

Nevelőszülőket keresünk leendő vakvezető kölyökkutyák felneveléséhez

Olyan embereket, nevelőcsaládokat keresünk, akik vállalják, hogy a kiskutyát ingergazdag, családi környezetben nevelik egy éves koráig. Mindenhová elviszik, utaztatják és megismertetnek vele mindent, ami egy bátor, érdeklődő kiskutya számára fontos a szocializációhoz. A kiskutya így felfedezi a világot, megszokja a közlekedést és a forgalom zaját is, megtanulja, hogy barátságosan viselkedjen nemcsak az emberekkel, de más állatokkal is.

Majd visszakerül a kutyaiskolába, ahol megfigyeljük a viselkedését és ha megfelelt a teszteken és állatorvosi vizsgálatokon, akkor megkezdődik a kiképzése.

Az alapítvány a kutya oltásait, orvosi ellátását, élelmezését vállalja.

Ha érdekel a lehetőség, vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségeken:

hvsk.alapitvany@gmail.com

+36 70 278 3310 (Szűcs András, habilitációs kutyakiképző)

“Csak az enyém” (Andy)

Kíváncsiság (Szuzi)