Vakvezető kutyák világnapja

Április 27-én a vakvezető kutyákat ünneplik szerte a nagyvilágban és hazánkban is. Alapítványunk idén a Tesco Áruház előtt várta ebből az alkalomból a kicsiket és nagyokat. Robi és Maci kutya, Judit és Bogi kutya, Zsombor és Denisz kutya, Tomi és Sunny kutya, András és Andy kutya a felállított akadálypályán mutatták be, hogy milyen figyelmet kíván gazdától és a négylábútól egyaránt az akadályok kikerülése.
A terápiás lánycsapatunk pedig segítő kutyás tesztekkel, kirakós játékokkal, rejtvényekkel tették színessé a napot. A jó megfejtésekért ajándékkal is kedveskedtünk. A terápiás kutyák – Columbo, Kutyaúr, Mangó, Gordon, Lili, Bona és Luna – pedig a vakvezető kutyákhoz hasonlóan elvarázsolták az érdeklődőket. Azok a gyerekek, akik kedvet kaptak, kívánságuk szerint változhattak át az arcfestés során kutyává, cicává, vagy akár pókemberré is.
Köszönjük a sok-sok kedves szót és szeretetet és az adományokat.
S kívánunk minden vakvezető kutya – gazda párosnak nagyon sok boldog együtt eltöltött évet!

Zsombor és Denisz kutya

Robi és Maci kutya, Judit és Bogi kutya, Zsombor és Denisz kutya

Lili kutya picurka rajongója

Bona kutya is sok barátra lelt