Újabb előadás a Tóth Árpád Gimnáziumban

Idén is szeretettel várjuk alapítványunkhoz azokat a diákokat, akik közszolgálati munkájukat nálunk szeretnék végezni. A kutyák képzésében, rendezvényeink lebonyolításában, egyéb teendőkben már eddig is nagy segítséget nyújtottak a Tóth Árpád Gimnázium diákjai.

Nemrég újra meghívást kaptunk az iskolába, hogy még több tanuló ismerhessen meg bennünket.

Reméljük, ők is kedvet kapnak, hogy önkéntesként csatlakozzanak az eddigi lelkes csapathoz!

Évi és Columbo, Ági és Kutyaúr készülődik

Linda és Luna bemutatója

… és a “jelöltek” :)

… és egy kis közös feladat Columboval