Túl az első fordulón

Több hét intenzív munka és gyakorlás után Luna, Bona, Columbo, KutyaÚr, Mangó, és Lili felvezetőikkel a háromtagú vizsgabizottság előtt sikeresen teljesítették a temperamentum vizsgát. Az alapengedelmes és különböző szituációs feladatok végrehajtása során a kutya és gazda összhangját, a kutya irányíthatóságát és gazdával, idegenekkel való együttműködését mérik. Valamennyi felvezető-kutya párosunk sikerrel teljesítette a feladatokat.

A munka azonban itt nem ért véget. A záróvizsgára való felkészülés már terápiás csoportokban zajlik. Dolgozunk, hogy a korábbiakhoz hasonlóan jó eredményeket érjünk el.

Chipellenőrzés a vizsga előtt: Columbo, a tacsi

Szabadon követés: Linda és Luna

Helyben maradás: Kata és Mangó

Élelem megtagadás: Mangó és a májkrémes kenyér