Tesco családi napok – avagy Columbo kutya rendel :)

A Tesco napok alkalmával számos felvétel készült azokról a pillanatokról, amiről Bán Évi terápiás kutyafelvezetőnk (Bona kutya felvezetője) szavai jutnak az eszünkbe: “Nem kérdés, hogy miért a kutya!”.

Vagyis nem véletlen, hogy – legyen szó akár élményterápiáról, vagy fejlesztő terápiáról -, nélkülözhetetlen a kutyák jelenléte, munkája. Ha végignézzük a következő Tesco napos sorozatot Columbo kutyáról, Keszti Évi terápiás kutyafelvezetőnk – most még tanuló – négylábújáról, máris érteni fogjuk, hogy miért a kutya…

KÉREM A KÖVETKEZŐT! :)