Természetbeni adomány

Kutyáink ellátásához, alapítványunk működéséhez tárgyi adományokkal is hozzájárulhatsz. Kutyatáppal, felszereléssel, játékokkal, ápolási termékekkel és gyógyszerekkel is segítheted a vakvezető- és terápiás kutyák kiképzését.

Építőanyagokkal és szolgáltatásokkal segítheted a tanpálya építését, a kutyák elhelyezésére szolgáló épület bővítését, korszerűsítését (hőszigetelés, nyílászárók, villanyszerelési anyagok, riasztóberendezés). Köszönjük!

Kérünk, vedd fel velünk a kapcsolatot és egyeztess munkatársunkkal az adományokról!

Köszönjük!

Szűcs András habilitációs kutyakiképző