Örökbefogadás

Ha a képzésbe vont segítőkutyák közül valamelyik nem válik alkalmassá egészségügyi vagy egyéb okok miatt, akkor új gazdát keresünk számára. Így került szerető családba Panni kutya.

Ritkán, de előfordul, hogy a már nyugdíjas vakvezető kutyát és az őt felváltó fiatal kutyát látássérüléssel élő gazdája nem tudja egyszerre ellátni, gondozni. Az öreg kutyus ilyenkor egy szerető, róla – korának megfelelően – gondoskodni tudó családba kerül.

Befogadó családok jelentkezését várjuk, akiknek adottak a lehetőségeik ahhoz, hogy a segítő munkára nem alkalmas vagy megöregedett kutyának méltó körülményeket biztosítsanak.

JELENLEG NINCS BEFOGADÁSRA VÁRÓ KUTYÁNK!