Robi és Maci sikeres vizsgát tett

A debreceni fiatalember kitartása lenyűgöző, hiszen alig egy éve kezdte el tanulni az önálló közlekedést és tájékozódást. Szinte ugyanakkor került az alapítványhoz az akkor még nyolc hónapos Maci kutya. Megismerkedésükből Robi még több energiát merített és a gyakorlás szép eredményt hozott számukra. A forgalmas belvárosban a vizsgaútvonalat sikeresen teljesítették.
Sok szeretettel gratulálunk és hosszú, boldog együtt töltött időt kívánunk!

1. czipa anna szerint:

Gratulálunk elsősorban Andrásnak!
    Aztán MACIKÁNAK és ROBINAK a türelemért, ahogy összeszoktatok. Legyetek jó társak, vigyázzatok egymásra.
    Messziről láttalak benneteket, csodálatos összhang működik köztetek. Ani néni