Önkéntes találkozó újra

Szeptember 9-én, vasárnap 9 órától a Vekeri-tavi zöld övezetben, a hídnál szeretettel várunk minden kedves önkéntest, munkánk iránt érdeklődőt. Töltsünk el együtt néhány kellemes órát, ahol a cél a kikapcsolódás, fűszerezve egy kis kötetlen beszélgetéssel, a kutyák futtatásával, sétával.

Csomagolj egy kis enni- és innivalót és gyere el! Szeretettel várunk!

Segítségképpen, ha tömegközlekedést veszel igénybe:

Debrecen, távolsági autóbusz-állomás: 7:40, vagy 9:45 perc.

Debrecen, vasútállomás, (az Erzsébet utcai vidéki buszmegálló): 7:43, vagy 9:48 perc.

A Hosszúpályiba induló távolsági járatok érintik a Kati-híd megállót, ahonnan a Vekeri tó könnyen megközelíthető.

Délután, a Kati-híd megállóból Debrecen irányába történő utazás a következő időpontokban lehetséges:

1. Babik Tamás szerint:

Sziasztok!
    De jó, hogy felkerült ide a honlapra is a meghívó!:)

Mindenkit sok szeretettel várunk a friss levegőn, a vekeri-tónál 9.-én!

Tomi