Sándor és Mona kitűnő eredménnyel vizsgáztak

Új vakvezető kutyás párosunknak örülhetünk: Mona és Sándor sikeresen teljesítették a közlekedésbiztonsági vizsgát. Mona kiképzője András volt, aki már a kutya növendékkora óta bízott benne, hogy remek vakvezető kutya lesz belőle, de a kiképzés végén Monának ezt egy vizsgabizottság előtt is bizonyítania kellett leendő gazdájával együtt. A január eleji rendkívüli hideg ellenére is nagyszerűen végezték el a feladatokat, így Mona immár hivatalosan is Sándor vakvezető kutyája lett.

Sok boldog együtt töltött évet kívánunk nekik!