Megünnepeltük a vakvezető kutyák világnapját

Április 27-e a vakvezető kutyák világnapja, ebből az alkalomból alapítványunk minden évben tart egy találkozót, hogy megünnepelhessük ezeket a csodálatos állatokat. Idén a kültéri találkozáshoz túl barátságtalannak bizonyuló áprilisi idő miatt kicsit későbbre, májusra tettük a találkozót. A Vekeri-tónál ünnepeltünk, volt részünk egy kis szemerkélő esőben, de így is remekül éreztük magunkat, a kutyák is nagyon élvezték az eseményt, rengeteg játékkal és ráadásul úszással is töltötték az időt.