Megérkezett Lady

A csokibarna színű, szépséges labrador kislány, Lady 4 hónapos korában került nevelőszülőjéhez, Tamarához.
A vakvezető kutyának szánt kiskutyák esetében különösen fontos, hogy szocializációjuk során bátran felfedezhessék az őket körülvevő világot, ezért is előnyös, ha ingergazdag családi környezetben nevelkednek, mielőtt a kiképzésükre sor kerülhetne.
Ha te is szívesen nevelnél fel egy vakvezető kutyát, akkor kérjük vedd fel velünk a kapcsolatot:
+36 70 278 3310 (Szűcs András, habilitációs kutyakiképző)