Lucy

Lucy, a bájos labrador kiskutya nyáron került nevelőcsaládjához, ahol nagy szeretettel fogadták. Lucy nagyon szépen fejlődik, ügyes, érdeklődő és bátor kiskutya, nevelőcsaládja sokat foglalkozik vele. Minden jövőbeli vakvezető kutya esetén nagyon fontos szempont, hogy a kutya ne ijedjen meg azoktól a mindennapi helyzetektől, amiknek látássérült gazdájával együtt részese lesz, legyen szó akár egy bevásárlásról vagy egy vonatútról, ezért jó, ha egy nevelőcsalád minél több helyre elviszi magával a kiskutyát.