Lili kutya örökbefogadása

Ahhoz, hogy egy kutyából vakvezető kutya legyen, nagyon sok feltételnek kell megfelelnie, egészségügyi/fizikai, és személyiségbeli feltételeknek is, és néha bizony előfordul, hogy egy kutyusról, akit vakvezető kutyának szerettünk volna kiképezni, időközben kiderül, hogy mégsem ez az a feladat, amire a leginkább alkalmas. Ettől függetlenül családi kutyának tökéletes lenne, ezért ilyenkor – ahogy ezúttal Lili esetében is történt – örökbefogadó családot keresünk. Lili után is sokan érdeklődtek, és szerencsére hamar családra lelt.