Látogatás az Árpád Vezér Általános Iskolában

Pedagógusok és gyerekek egyaránt érdeklődve és nagy szeretettel fogadtak bennünket a debreceni Árpád Vezér Általános Iskolában, ahol hagyományosan Árpád hetet tartott az iskola március utolsó és április első napjaiban.

Két egymást követő napon ismerkedtek az alsó- és felső tagozatos diákok a vakvezető- és terápiás kutyák munkájával. Közös játékkal igyekeztünk maradandóvá tenni az együtt töltött időt. Számunkra is élmény volt 600 kisdiák gyűrűjében kutyulódni :)

Köszönjük szépen a meghívást!

Rögtönzött akadálypálya gyerekekből és székekből

Bona és Columbo kutyák szintén akadályok között

Kit válasszak?

Játék a terápiás kutyákkal és felvezetőikkel