Közös éneklés, játék és sok-sok simogatás

A Nagyerdei Óvodába járó gyerekek egy csoportja és önkéntes terápiás párosaink töltöttek el közösen egy énekléssel, játékokkal teli órát. S a találkozó ezúttal nem az óvodában volt, hanem a Méliusz Juhász Péter Könyvtárban. A kutyák, Döme, Gordon és Colombo érdekes trükkökkel kápráztatták el az apróságokat, akik cserébe hatalmas tapssal jutalmazták őket. A könyvtár számos programunknak biztosított már helyszínt, így támogatva munkánkat. Köszönjük és biztosan lesz még folytatás.