Jótékonysági futás a III. Rotary Futófesztiválon

A Rotary Club Debrecen, Debreceni Kilométerek Sportegyesület, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. szervezésében idén harmadik alkalommal került sor Debrecenben a Rotary Futófesztiválra március 24-én.

Itt nem csak hosszútávokon (maraton, félmaraton) indulhattak a versenyzők hanem, rövidtávú versenyen is. Az úgynevezett Jótékonysági Futást 1911 méteren rendezték abból az alkalomból, hogy a Magyarországi Rotary Club 1911 számú district a nemzetközi Rotary Club rendszerében.
Alapítványunk a jótékonysági futás csapatversenyében vett részt. A didergős idő ellenére nagyon jó hangulatban, az önkéntes diákok népes csapatával, segítő kutyákkal együtt sétáltuk-kocogtuk végig a távot.