Hétvégi testedzés

Az Oxigén Kupa Erdei Futóverseny sorozat novemberi fordulóján indiánnyári napsütésben teljesítettük a 2,5 km-es távot szép természeti környezetben, tiszta levegőn és befogadó, nyitott futó közösségben. Akik pedig ismét vállalkoztak rá: Eszter és Maya kutya, Robi és Maci kutya, András és Andy kutya. Köszönjük önkénteseinknek, akik segítségünkre voltak: Zsikének, Anettnek, Dorkának és Daninak. Dorka mindig lemarad a képekről, hiszen ő fotóz. De majd legközelebb… :)

Találkozzunk újra decemberben!