Ha gyermeknap, akkor Szivárvány Ovi

Június 4-én, kedden újra gyermekzsivajjal kezdődött a napunk.  A Szivárvány Óvodába látogattunk Dömével, Columboval, KutyaÚrral és Lunával, ahol több mint 90 óvodás fogadott minket. Visszatérő jóbarátként köszöntöttek bennünket. A gyerekek érdeklődve nézték végig a kutyák bemutatkozását, majd lelkesen vetették magukat a közös játékokba. Mindenki nagyon ügyesen hajtotta végre a feladatokat, miközben jobban megismerhették a segítő kutyákat is. A négylábúak is nagyon jól érezték magukat, munkájukért pedig hatalmas simogatásözön volt a jutalmuk.

Boldog gyermeknapot kívánunk!