Év végi hajrá :)

Több hónapnyi munka és felkészülés után újabb párosaink tettek záróvizsgát novemberben.  Anett és Lili a Csongrád utcai lakásotthonban, Ági és KutyaÚr, illetve Évi és Columbo az Ibolya utcai gyermekotthonban álltak a vizsgabizottság elé. A vizsga alkalmával egy tényleges terápiás foglalkozáson kellett helyt állniuk a párosoknak. Az ilyen jellegű foglalkozások sokoldalú és hatékony módszert jelentenek a gyermekek fizikális és mentális fejlesztésében, jó hatással vannak az érzelmi élet, a szociális viselkedés alakulására. Alapítványunk azon dolgozik, hogy minél több páros segítségével egyre több helyen megismerhessék és alkalmazhassák ezt a lehetőséget.