EREDMÉNYHIRDETÉS – RAJZPÁLYÁZAT

A vakvezető kutyák világnapja alkalmából meghirdetett “Egy vakvezető kutya napja” című rajzpályázatunkra közel 200 rajz érkezett.

Ezúton szeretnénk megköszönni az óvodás kisiskolás és felső osztályos gyerekeknek, szüleiknek és felkészítő pedagógusaiknak a rajzok készítését és az ahhoz nyújtott segítséget.

Minden résztvevőt emléklappal és egy kis ajándékkal lepünk meg és ne feledjétek az összes rajzból kiállítást rendezünk a Méliusz Juhász Péter könyvtárban, ami június 12-től lesz megtekinthető.

Várunk mindenkit szeretettel!

Az alapítvány facebook oldalán valamennyi rajz megtekinthető.

A rajzok közül a díjazottak kiválasztása hosszas fejtörést okozott. A nyertes alkotások a következők:

Óvodás korcsoport:

Balázs Botond, 1. helyezett, 4 éves