Családi napok a Tesco áruházban

A Tesco napok alkalmából (június 14-15) meghívást kaptunk, hogy minél több ember ismerje meg a terápiás- és vakvezető kutyák munkáját. Tanuló és már aktívan dolgozó gazda-kutya párosok fogadták az érdeklődőket. A kutyás bemutatók és érzékenyítők, a kötetlen beszélgetések egymásba fonódtak. Gyerekek és felnőttek tapintottak ismeretlen tárgyakat a kezükkel, bekötött szemmel, kipróbálták, hogyan vezet a vakvezető kutya, és hosszasan beszélgettek a látássérült gazdákkal, a kiképzőkkel, a terápiás kutyák felvezetőivel a segítő kutyák munkájáról.

Köszönjük szépen a meghívást!