Kezdőlap » Családi nap – „IT-nál”

Családi nap – „IT-nál”

2014. szeptember 20. | 0 hozzászólás

Az IT Services Hungary Kft-től ismét meghívást kaptunk családi napi rendezvényük alkalmából. Bár bőven volt égi áldás szeptember 13-án, de az érdeklődő gyerekeknek és szüleiknek ez nem szegte kedvét. A felállított akadálypályán gazdák és vakvezető kutyáik –  Judit és Bogi kutya, Tomi és Sunny kutya, Eszter és Maya kutya, Robi és Maci kutya – mutatták be a kölcsönös bizalomra épülő, folyamatos koncentrációt igénylő közlekedést, az akadályok kerülését. Négy terápiás párosunk  – Kata és Mangó, Évi és Columbo, Emese és Gordon, András és Döme – pedig olyan feladatokat mutattak be, amelyeket nagy hatékonysággal alkalmaznak a sérült gyermekek fejlesztése során.

A terápiás Döme kutya tavaly ebben az időszakban lábadozott a szúnyogok által terjesztett szívférgesség betegségből és éppen ez a vállalat támogatta gyógykezelését. Így nagyon örültünk annak, hogy most már meggyógyulva, egészségesen őt is magunkkal vihettük.

Köszönjük szépen a meghívást!