Családi nap “Ficánkáéknál”

A Nádudvaron működő Ficánka Egyesület családi napközijét évek óta látogatják segítő kutyás párosaink. Nyárutón most már többedik alkalommal veszünk részt családi napi rendezvényeiken is. Az idei évben is valóban gyermekközpontú, családbarát programokkal várták a szervezők az érdeklődőket. Játszóház, kézműves foglalkozás, finom lepcsánka mellett és közben Évi, Anett és kutyáik, Szaffi és Lili játszottak a gyerekekkel.

Köszönjük szépen a meghívást és a mindig kedves fogadtatást!

Lili kutya ici-pici rajongója

Szaffi kutya gyerekgyűrűben

Hölgyek

Érdeklődő gyerekek