Bemutató a Tóth Árpád Gimnáziumban

Idén újra ellátogattunk a Tóth Árpád Gimnáziumba, ahol az iskolát kezdő diákok számára tartottunk bemutatót, segítve ezzel döntésüket az önkéntes közösségi szolgálat teljesítésére vonatkozóan. Szép őszi idő, jó kedvű és érdeklődő fiatalok vártak bennünket. Évi és Szaffi kutya a terápiás kutyák munkáját mutatta be, András pedig Bogi kutya segítségével beszélt a vakvezető kutyákról, alapítványunk céljairól, feladatairól. Reméljük további tanulókkal gyarapszik népes önkéntes csapatunk.